" "

Siltech Classic Legend 380D

Mając dotychczasowe doświadczenie z kablami serii Classic Legend spodziewałem się, że testowany interkonekt cyfrowy również będzie miał wielki potencjał brzmieniowy i nie zawiodłem się. Do największych zalet modelu 380D należy zaliczyć obszerną i niemal holograficzną przestrzeń, co jest typowe dla wszystkich kabli z serii Classic Legend. Ale na szczególną uwagę zasługuje bezwzględnie kontrolowany bas i szczegółowy, bardzo rzetelny przekaz wszelkich informacji w zakresie średnich i wysokich tonów.

Classic Legend 380D doskonale radzi sobie z pokazywaniem naturalnych barw poszczególnych instrumentów, a w połączeniu z wysokiej klasy transportem cyfrowym oraz przetwornikiem cyfrowo-analogowym z pewnością nie zmarnuje brzmieniowego potencjału, wypracowanego przez obydwa komponenty. Jest to absolutnie fenomenalna konstrukcja pod każdym względem. Mocna rekomendacja!

Arkadiusz Ogrodnik, Hifi Class

Plusy: Perfekcyjna reprodukcja dynamiki w obydwu skalach. Brzmienie barwne, plastyczne, namacalne z wiernie odwzorowanym każdym dźwiękiem. Bezkompromisowy bas o zjawiskowej kontroli. Doskonale zbalansowany w pełnym paśmie częstotliwości.

Minusy: Brak.

Ogółem: Siltech Classic 380D można zaimplementować zarówno do hi-endowych, jak i średniej klasy systemów audio. Jakość dźwięku i wykonania stanowią w tym przypadku najwyższy poziom. Dla wielu osób ten kabel może okazać się wyborem dożywotnim.

Przejdź do strony z całością recenzji