" "

Phonar Veritas P4 NEXT

Model P4 Next posiada smukłą, niewysoką skrzynkę, a mimo to urzeka brzmieniem, którego masywność i możliwości w odtwarzaniu basu, dorównują, a często przewyższają to, co oferują większe kolumny innych producentów. Jeśli więc poszukujecie niewielkich, kompaktowych kolumn podłogowych, oferujących wystarczająco dobrze rozciągnięty bas i kulturę brzmienia, a do tego cenicie w muzyce precyzję i dokładność w odwzorowaniu poszczególnych dźwięków, to P4 Next mogą okazać się trafionym wyborem. A pewno warto je wciągnąć na listę odsłuchową. Należy jednak pamiętać, że nie są to kolumny robiące dobre pierwsze wrażenie, lecz swoje walory odkrywają podczas dłuższych odsłuchów.

Plusy: Kulturalne, nieco wygładzone, ale dosyć barwne i plastyczne brzmienie. Bas o imponującej sile przebicia, mimo skrzynek o niewielkich gabarytach, jak na konstrukcje podłogowe.

Minusy: Przez brzmienie pozbawione fajerwerków miłośnikom efektownie prezentowanej muzyki mogą wydać się nazbyt ugrzecznione.

Ogółem: Oferują zrównoważony, przyjemny, kulturalny, nienachalny przekaz w całnym paśmie. Nie męczą nawet przy długich odsłuchach.

Hifi Class

Przejdź do strony z całością recenzji