" "

Dynaudio Evoke 10

Dynaudio Evoke 10 ★★★★★
Prezentują się bardzo elegancko, co jest głównie zasługą ładnie zaprojektowanych skrzynek i perfekcyjnej stolarki, typowej dla Dynaudio. Te filigranowe kolumny są w stanie pokazać muzykę od piękniejszej strony, oferując wyrafinowany i obłędnie gładki, pastelowy dźwięk.

Arkadiusz Ogrodnik, HIFI Choice

Evoke 10 są najmniejszymi kolumnami z serii Evoke Dynaudio, a mimo to nie można im odmówić wielkiego serca do grania. Oferują mocno, obecny w pomieszczeniu bas, ale są w tym względzie na tyle zróżnicowane, że pozwalają cieszyć się z każdego odtwarzanego gatunku muzycznego. Szczególnie dobrze za pośrednictwem tych duńskich kolumn zabrzmi jazz i klasyka. Słuchając muzyki za pośrednictwem Evoke 10 w pokoju o powierzchni nie przekraczającej 20 metrów kwadratowych, mamy gwarancję, że otrzymamy pełen wgląd w muzyczny materiał, jednak zinterpretowany w nieprzeciętnie pięknym stylu, charakterystycznym tylko i wyłącznie dla Dynaudio.

Niewiele kolumn w tym przedziale cenowym może się pochwalić tak gładką górą, jedwabiście brzmiącą i barwną średnicą oraz plastycznym i zróżnicowanym basem.

Arkadiusz Ogrodnik, HIFI Choice

Przejdź do strony z całością recenzji