" "

Acoustic Revive RPC-1K

PODSTAWOWY TEST WYKONAŁEM z filtrem wpinanym do listwy zasilającej. Po zakończeniu tej części wypróbowałem go również w innych częściach domu, głównie w kuchni. Jak mówiłem wcześniej, system audio ma osobną linię zasilającą, z wydzielonym bezpiecznikiem, nie są to więc dokładnie te same obwody. A jednak i w tym przypadku dźwięk zmienił się na plus i to wcale w nie mniejszym stopniu, niż kiedy filtr był przy listwie. Jedyna różnica była taka, że zmiany następowały wolniej – wpinając filtr do listwy były natychmiastowe.

W każdym razie, Acoustic Revive RPT-1K jest świetnym produktem i, obok polskiego filtra Thunder Melody Vacuum Infinitum Black, najlepszym produktem tego typu, jaki u siebie słyszałem. Zmienia dźwięk w sposób, dzięki któremu otrzymujemy więcej treści, informacji i obecności. Dźwięk nie jest jednak rzucany w naszą stronę, a po prostu robi się bardziej trójwymiarowy i wyraźniejszy. Już pierwsza wersja filtra była bardzo dobra, jednak jego nowa odsłona ‘K’ znacznie lepiej sprawdziła się w moim systemie.

RPT-1K jest produktem przeznaczonym do wszystkich high-endowych systemów, bez względu na preferencje dźwiękowe użytkowników.

Wojciech Pacuła, High Fidelity

Przejdź do strony z całością recenzji