Audio Reveal First

First to pierwszy wzmacniacz marki Audio Reveal – firmy produkującej wysokiej klasy urządzenia lampowe. „Nasza filozofia zakłada tworzenie lampowych urządzeń audio cechujących się naturalnym brzmieniem, pokazując muzykę w sposób namacalny, rozdzielczy jednak niemęczący”.

„Reveal” znaczy „odkryć, ujawnić” – jest to istota dźwięku jaki kreują wzmacniacze Audio Reveal. First pozwala odkryć muzykę na nowo, nakreślając jej kształt w nowej perspektywie, wzmacniacz ten został stworzony z pasji do dźwięku i dobrego brzmienia.

Układ Single-Ended Dual Mono w klasie A umożliwia osiągnięcie dźwięku, będącego esencją brzmienia lampowego, wpływając również pozytywnie na parametry urządzenia. Zastosowanie dwóch lamp (12AX7 oraz 12AU7) w sekcji przedwzmacniacza dało możliwość uzyskania jeszcze większej precyzji w dźwięku a układ SE w jakim pracuje lampa mocy KT88 pozwolił na uzyskanie mocy 10W RMS.

Użyte komponenty oraz poziom na jakim stoi wykonanie urządzenia nie pozostawiają miejsca na żadne oszczędności.

Wzmacniacz wyposażony jest w system wstępnego rozgrzewania lamp (przy każdym uruchomieniu) co pozwala na wydłużenie ich żywotności, ponadto posiada zabezpieczenie przeciw przegrzaniu.

Dodatkową cechą jest umieszczenie przełącznika NFB (Negative Feedback), który umożliwia zmianę sprzężenia zwrotnego wzmacniacza, co w efekcie pozwala na dopasowanie brzmienia do własnych preferencji.

Galeria zdjęć

Sprawdź, gdzie kupić

Zobacz także

first_thumb

First

Audio Reveal

16 900,00 zł