" "

Nagrody High Fidelity 2023

Audio Note Kondo Gakuoh II

„Kondo Gakuoh II spełni wszystkie, najdziksze sny miłośników lampy 300B. Jego dźwięk jest naturalny, niebywale głęboki i fantastycznie kolorowy. Przekaz jest bardzo szybki i dynamiczny. To szybkość wyrażająca się w gęstości i naturalności. Dynamika z kole buduje różnorodność dźwięku i nie słychać jej jako coś samodzielnego.”


Analog Relax EX-2000


Accuphase C-2300

„W przypadku C-2300 zadbano bowiem o każdy aspekt brzmienia z osobna, ale celem był określony efekt końcowy, całość, która sprawia, że skupiamy się na muzyce, a nie analizie dźwięku, choć jeśli jakość tego ostatniego pozostawia nieco do życzenia to to usłyszycie. Tyle że z tym przedwzmacniaczem zawsze będziecie mogli to w pewnym stopniu skorygować.”


Ayon Audio S-10 II Transport

„Jak pokazują takie transporty Ayon S-10 II-T, plików można słuchać w ekstremalnie przyjemny sposób, doświadczając różnicowania, rozdzielczości i dynamiki, a przede wszystkim naturalności. W czym duża zaleta łącza DSD, jakie oferuje austriackie urządzenie, jego algorytmu zamieniającego PCM na DSD, a także świetnej konstrukcji. Wielki szacunek i wyróżnienie ˻ RED FINGERPRINT ˺.”


Ayon Audio Crossfire Evo Delta

„Najnowszy przedstawiciel rodziny Crossfire’ów łączy zalety, za które kochamy Lampowe SETy, z mocnymi stronami, które często wymienia wśród zalet tranzystorów. Wyższa moc z układu PSE oznacza znakomitą kontrolę głośników, niskie zejście basu i jego odpowiednie dociążenie, odpowiednią energetykę grania i ponadprzeciętną dynamikę. Uzupełnia to piękna, kolorowa, soczysta, gęsta i rozdzielcza średnica, ale i równie wyrafinowane, delikatne, w najlepszym tego słowa znaczeniu, otwarte, czyste, pełne powietrza, dźwięczne wysokie tony. Całość zachwyca z jednej strony rozmachem i energetyką, z drugiej nadzwyczajną płynnością i naturalnością grania. To wzmacniacz, który może pogodzić wymagających zwolenników obu technologii. „

Sprawdź, gdzie kupić