" "

Nagrody High Fidelity 2022

Miło nam poinformować, że produkty z naszej dystrybucji, zdobyły uznanie w plebiscycie High Fidelity 2022.

Narody otrzymały:

  • Accuphase DP/DC-1000 – Statement Award
  • Ayon Audio Triton Evo Mono – Best Product
  • Audio Reveal First MKII – Best Product
  • Circle Labs P300 + 2xM200 – Best Product
  • Oyaide Vondita-X – Best Product

Szczegóły poniżej.


 

Accuphase DC-1000/DP-1000
transport SACD + DAC

UZNALIŚMY SYSTEM DP-1000/DC-1000 za najlepszy produkt tej japońskiej firmy, który kiedykolwiek przygotowała – nie tylko najlepszy odtwarzacz cyfrowy, to jasne, ale właśnie – produkt. Gra w równie wspaniały sposób każdą płytę, każdego wykonawcę obdarzając emocjami, energią, ale nie dopuszczając też, aby dźwięk był zbyt jasny. Powiedziałbym nawet, że to najciemniej grający odtwarzacz tej firmy, gdyby nie sugerowało to, że jest ciemny, a tak nie jest. Dostajemy z nim mnóstwo informacji o górze pasma, ale jeszcze więcej o średnicy i basie. Po prostu topowy high-end.


 

Ayon Audio TRITON EVO MONO
wzmacniacz mocy (monobloki)

TESTOWANY WZMACNIACZ AYONA został zbudowany tak, aby jak najlepiej oddać energię nagrań. Triton Evo Potrzebuje zrównoważonego, może nawet nieco ciepłego systemu o wysokiej dynamice. Dostajemy z Ayonem doskonałą kontrolę nad głośnikami, duży wolumen i niesamowitą swobodę w kreowaniu przekazu, także wtedy, gdy mamy sporo basu. Tak więc – energia, plastyka, kontrola. A do tego wyjątkowa rozdzielczość. Taki jest najnowszy wzmacniacz Gerharda Hirta.


 

Audio Reveal FIRST MkII
wzmacniacz zintegrowany

AUDIO REVEAL FIRST MkII jest wzmacniaczem, który w bardzo fajny sposób realizuje wiele różnych założeń. Jest dynamiczny, rozdzielczy i przejrzysty. Ale też skupiamy z nim uwagę na środku pasma, ponieważ jest on złożony wewnętrznie oraz mocny, zarówno od strony basu, jak i wysokich tonów, oraz dlatego, że jest nasycony harmonicznymi. To brzmienie po prostu bogate, jeśli tak to mogę określić. Zapas prądowy zasilacza jest tu tak duży, że First MkII wysterował kolumny Harbeth M40.1 lepiej niż wiele wzmacniaczy lampowych dysponujących mocą 30 W i więcej.


 

Circle Labs P300 + 2 x M200
przedwzmacniacz liniowy + monofoniczne wzmacniacze mocy

Zestaw P300 + 2 x M200 marki Circle Labs to produkty głęboko przemyślane, przetestowane i dopracowane w najdrobniejszych nawet szczegółach. Wyglądają znakomicie, a ich brzmienie, łączące wyrafinowanie lamp z mocą tranzystorów jest również niezwykle muzykalne, spójne i wysoce ekspresyjne. Zagrają każdą muzykę wciągająco, płynnie i spójnie, a przy tym w dynamiczny, nasycony energią sposób, z świetnie prowadzonym basem i doskonałym PRAT-em. Zafunduje wam wyjątkowe emocjonalne doznania i sprawi, że poczujecie się (niemal) jak na koncercie. To dlatego przekonuje do siebie miłośników muzyki i dobrego brzmienia na kilku kontynentach. Cudze chwalicie, swego nie znacie… Posłuchajcie koniecznie zanim wybierzecie produkty innych marek – warto!


 

Oyaide VONDITA-X
kabel zasilający AC

NOWY, TOPOWY kabel Oyaide brzmi w piękny sposób. Bazuje na doskonale nasyconej średnicy, ale ma klarowne, czyste i wyraźne skraje pasma. Mają one słodki charakter, skupiają się bardziej na podtrzymaniu i wybrzmieniu niż na ataku, ale przecież mamy jasność, że to niesamowicie szybki dźwięk. Bo to, tak po prostu, najlepszy kabel, jaki firma Oyaide kiedykolwiek w swojej historii przygotowała.


Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć tutaj:

https://highfidelity.pl/@main-4340&lang=

Sprawdź, gdzie kupić