" "

Nagrody Golden Analog od Hifi Philosophy

Nagrody Golden Analog od Hifi Philosophy za rok 2021, zostały przyznane. Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów znalazły się trzy produkty z naszej oferty. Szczegóły poniżej.

 

CIRCLE LABS A200 – NAGRODA GŁÓWNA

Moda na źródła inne niż gramofony mija – odtwarzacze plików nie budzą dawnych emocji; rozrzut jakości między drogimi a tanimi mały. Z kolei odtwarzacze płyt CD straciły rolę wiodącą, uwaga nie skupia się już na nich. Co innego wzmacniacze. Te ciągle w centrum uwagi, a wojna między tranzystorowymi a lampowymi toczy się dalej w najlepsze. Nie bez racji są zatem godzący wrogie obozy konstrukcją hybrydową; krakowskie Circle Labs tak właśnie postąpiło, rzucając na audiofilską arenę piękny wzmacniacz zintegrowany, posiadający wszystkie atuty high-endowego brzmienia wspierane dużą mocą.

Piotr Ryka, Hifi Philosophy

 

SHELTER 201 MM – NAGRODA JAKOŚĆ / CENA

Cóż może być ważniejszego dla kategorii jakość/cena niż niska cena i wysoka jakość? To właśnie oferuje wkładka Sheltera, za którą kilkaset złotych, a nie grube tysiące. Różnica w cenie gigantyczna, w jakości bardzo mała.

Piotr Ryka, Hifi Philosophy

 

MUSIC HALL MMF-3.3 – NAGRODA JAKOŚĆ / CENA

Zaczęliśmy od wkładki, kończymy na gramofonie. Gramofonie tak samo skutecznym, jak wkładka, i podobnie tanim. Tego samego producenta, co nagrodzony w zeszłym roku Classic, na dodatek w zbliżonej cenie. Jeden i drugi music hall świetnie grają już z dostarczanymi wkładkami i są samowystarczalne obsługowo. Jedyna ważna uwaga odnośnie całej obsługi odnosi się do nietanich niestety podstawek Synergistic Research MiG SX, na których wszystkie dające się normalnie stawiać gramofony, w tym także nagradzany, grają wyraźnie lepiej. Ale te podstawki to sprawa sprzed dwóch lat, wtedy wzięły nagrodę.

Piotr Ryka, Hifi Philosophy

 

Więcej szczegółów dostępnych jest na:
https://hifiphilosophy.com/wydarzenie-nagrody-golden-analog-za-rok-2021/

Sprawdź, gdzie kupić