" "

Nagrody Golden Analog od Hifi Philosophy za rok 2022

Nagrody Golden Analog od Hifi Philosophy za rok 2022 zostały przyznane. Na liście wyróżnionych produktów znalazły się 2 z naszej oferty:

  • Wzmacniacz słuchawkowy Music Hall ha25.3
  • Wkładka gramofonowa Shelter 301II

 

Music Hall ha25.3
Wzmacniacz słuchawkowy

Wzięły już swe nagrody i poszły sobie wzmacniacze słuchawkowe kosztujące niemało, a teraz bierze ją skromniutki, mały i tani. Ale nie – wcale nie skromny, obiecujący bardzo wiele. Firma Roya Halla z Nowego Jorku wyspecjalizowała się w niedrogich urządzeniach audio i kooperacji z podobnymi sobie, ale wcale nie głosi, że tanio od nich oznacza brak jakości, a przeciwnie – z tej małej ceny duża jakość. Nie taka wprawdzie (to już moje zdanie), jak z Fulianty albo Lucarto, ale słuchanie przez słuchawki podpięte do music hall ha25.3 to także duża satysfakcja. Mały wzmacniacz zapewnia dużą moc i satysfakcjonującą jakość, w oparciu o szczytowej miary separację i też szczytową szczegółowość, także szerokie pasmo akustyczne, szerokie również sceny i (rzecz o kluczowym znaczeniu) dużą energię w dźwięku. Mimo tej dużej energii jest oszczędny prądowo i na dodatek oferuje funkcję przedwzmacniacza, a z dobrze dobranym towarzystwem jego walory melodyczne i stopień nasycenia przenoszą w świat muzyki zdolnej konfabulować piękne treści.


 

Shelter 301II
Wkładka gramofonowa

Wracamy do świata gramofonów, teraz gramofonowa wkładka. Te potrafią kosztować nieziemsko, zupełnie jakby w kosmos słały, ale nagrodę bierze taka też wysoko niosąca, a kosztująca umiarkowanie. Niecałe cztery tysiące za jakościową wkładkę MC sławnego japońskiego producenta to nic wygórowanego, tymczasem satysfakcji góra. Możliwości analityczne z samego topu topów, czyli coś doskonale uzupełniającego naturalną analogowość. Tor trzeba dobrze zaaranżować, na przykład już nagrodzonymi przedwzmacniaczem Phonobox i transformatorem MC4, ale kiedy zadbać o analogową stronę, co przecież nie jest bardzo trudne w przypadku gramofonu, dostaniemy syntezę najwyższej miary analogowości z dogłębnym analitycznym wglądem. Co znakomicie się sprawdza, satysfakcja podwójna. Jedynie trzeba mieć na względzie, że tej miary czynnik analityczny dyskwalifikuje zniszczone płyty jako dostarczycielki przyjemności. Wkładka pasuje wyłącznie do nowych lub dobrze utrzymanych, ale przy swej umiarkowanej cenie zapewnia te przeżycia, które należą do nieziemskich.


Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć tutaj:

https://hifiphilosophy.com/wydarzenie-nagrody-golden-analog-za-rok-2022/

Sprawdź, gdzie kupić